Život farnosti

Lektoři
Rozpis lektorů na červenec  a srpen najdete zde

Úklid kostela
Rozpis úklidu kostela v roce 2019 zde

Ministranti
Scházejí se jednou za dva týdny v pátek po mši svaté.

Modlitby matek
Probíhají každou středu ve 20:00 na faře. Všechny maminky jsou srdečně zvány. Více informací o modlitbách matek najdete zde.

Sportování
Ve středu ve 20:00 hrajeme volejbal ve školní tělocvičně. Může se přidat kdokoliv, kdo se nebojí balónu a má chuť se trochu pohnout.
Neděle v 18:30 je pak určena pro ministranty, kteří hrají střídavě fotbal a florbal.

Modlitba živého růžence
Od listopadu 2017 zahajujeme ve farnosti modlitbu živého růžence. Modlíme se každý den celý růženec na úmysly apoštolátu modlitby, za aktuální i osobní potřeby a úmysly. Podrobnější informace najdete zde.

Tábory
V době letních prázdnin nabízíme tři tábory. V Orlických horách se koná tábor pro starší děti a ve Štítarech tábory pro děti mladší a také pro rodiny s dětmi. Termíny, detaily i informace týkající se přihlášení najdete zde.

Pastorační a ekonomická rada farnosti Valeč u Hrotovic
Pastorační rada farnosti Valeč u Hrotovic