Epidemiologická opatření na bohoslužbách od 8. června 2021

Od úterý 8. června je možné účastnit se bohoslužeb za těchto tří podmínek:
– ochrana dýchacích cest (respirátor)
– dvoumetrové rozestupy (vyjma členů jedné domácnosti)
– používat dezinfekci rukou

Žádná další omezení ohledně účasti již nejsou, stále však pro věřící brněnské diecéze stále platí dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě.

Mše svaté můžete sledovat i online přes tento odkaz MseOnline.cz

Odkaz na nová opatření  zde

Mimořádné opatření vlády ze dne 23. 4. 2021 zde

Do oblasti farnosti Dalešice spadají 3 obce – Dalešice, Slavětice a Stropěšín. Farní kostel sv. Petra a Pavla se nachází v Dalešicích. Tam probíhají bohoslužby pravidelně. Ve Slavěticích je pak kaple Panny Marie Bolesné, kde jsou mše jednou měsíčně. V ostatních kaplích pravidelné bohoslužby nejsou. V Dalešicích je kromě kostela ještě kaple sv. Kříže a ve Stropěšíně pak kaple Nanebevzetí Panny Marie.

Vítejte na webových stránkách farnosti Dalešice. Najdete zde všechny podstatné informace o životě v naší farnosti, pořad bohoslužeb, kalendář nadcházejících akcí a důležité kontakty.