Epidemiologická opatření na bohoslužbách od 8. června 2021

Od úterý 8. června je možné účastnit se bohoslužeb za těchto tří podmínek:
– ochrana dýchacích cest (respirátor)
– dvoumetrové rozestupy (vyjma členů jedné domácnosti)
– používat dezinfekci rukou

Žádná další omezení ohledně účasti již nejsou, stále však pro věřící brněnské diecéze stále platí dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě.

Mše svaté můžete sledovat i online přes tento odkaz MseOnline.cz

Autobus na nedělní bohoslužby bude jezdit až po zrušení všech omezení.

Odkaz na nová opatření  zde

Mimořádné opatření vlády ze dne 23. 4. 2021 zde

Vítejte na webových stránkách farnosti Valeč. Najdete zde všechny podstatné informace o životě v naší farnosti, pořad bohoslužeb, kalendář nadcházejících akcí a důležité kontakty.

Do oblasti farnosti Valeč spadá 5 obcí – Dolní Vilémovice, Chroustov, Plešice, Třebenice a Valeč. Farní kostel Povýšení sv. Kříže se nachází ve Valči. Tam probíhají bohoslužby pravidelně. V Dolních Vilémovicích je pak kaple sv. Floriána, kde jsou mše jednou měsíčně. V ostatních kaplích pravidelné bohoslužby nejsou. V Chroustově je kaple Narození Panny Marie, v Plešicích kaple Panny Marie Bolestné a v Třebenicích kaple sv. Cyrila a Metoděje.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Adorace-Valeč-1.jpg.
Pro aktuální stav sledujte sekci ohlášky ke stažení