Život farnosti

Kostelnická služba
Rozpis služeb na aktuální období je k dispozici zde.

Úklidy kostela
Aktuální rozpis je ke stažení zde.

Postní aktivita
Na této stránce je možné vylosovat si postní předsevzetí pro následující týden. Aktivity jsou určeny pro všechny věřící, bez rozdílu věku – od malých dětí až po dospělé.

Lektoři
Nový rozpis lektorů na měsíce leden a únor najdete zde.
Pro zájemce nabízíme také možnost inspirovat se na webu, který nabízí namluvené nahrávky liturgických textů z celého roku. Tyto nahrávky mohou posloužit i jako pomoc těm, kteří by si například nebyli jisti výslovností či přednesem. https://kulturaslova.cz/lektori-boziho-slova/nahravky

Ministranti
Scházejí se jednou za dva týdny v pátek po mši svaté.

Modlitby matek
Probíhají každou středu ve 20:00 na faře. Všechny maminky jsou srdečně zvány. Více informací o modlitbách matek najdete zde.

Sportování
Ve středu ve 20:00 hrajeme volejbal ve školní tělocvičně. Může se přidat kdokoliv, kdo se nebojí balónu a má chuť se trochu pohnout.
Neděle v 18:30 je pak určena pro ministranty, kteří hrají střídavě fotbal a florbal.

Modlitba živého růžence
Od listopadu 2017 zahajujeme ve farnosti modlitbu živého růžence. Modlíme se každý den celý růženec na úmysly apoštolátu modlitby, za aktuální i osobní potřeby a úmysly. Podrobnější informace najdete zde.

Tábory
V době letních prázdnin nabízíme tři tábory. V Orlických horách se koná tábor pro starší děti a ve Štítarech tábory pro děti mladší a také pro rodiny s dětmi. Termíny, detaily i informace týkající se přihlášení najdete zde.

Pastorační a ekonomická rada farnosti Valeč u Hrotovic
Pastorační rada farnosti Valeč u Hrotovic