Život farnosti

Postní aktivita
Na této stránce je možné vylosovat si postní předsevzetí pro následující týden. Aktivity jsou určeny pro všechny věřící, bez rozdílu věku – od malých dětí až po dospělé.

Lektoři
Rozpis lektorů na aktuální období: zde.
Pro zájemce nabízíme také možnost inspirovat se na webu, který nabízí namluvené nahrávky liturgických textů z celého roku. Tyto nahrávky mohou posloužit i jako pomoc těm, kteří by si například nebyli jisti výslovností či přednesem. https://kulturaslova.cz/lektori-boziho-slova/nahravky

Úklid kostela
Rozpis úklidu kostela v roce 2022 zde
Rozpis úklidu kostela v roce 2021 zde
Rozpis úklidu kostela v roce 2020 zde

Ministranti

Modlitby matek
Probíhají každou středu v 18:00 na faře. Všechny maminky jsou srdečně zvány.

Sportování
Každou neděli od 18:30 do 20:00 mají ministranti zahrát si fotbal nebo florbal (každý týden se aktivita střídá) ve školní tělocvičně ve Valči.

Tábory
V době letních prázdnin nabízíme tři tábory. V Orlických horách se koná tábor pro starší děti a ve Štítarech tábory pro děti mladší a také pro rodiny s dětmi. Termíny, detaily i informace týkající se přihlášení najdete zde.