Letní tábor pro mladší děti ve Štítarech 2020

Letní tábor pro mladší děti se uskuteční v termínu 26. 7. – 1. 8. 2020 na táborové základně Junior ve Štítarech. Jedná se o krásné místo přímo u Vranovské přehrady.

Tábor je určen dětem, které už chodí do školy, ve věku od 6 do 13 let. Cena činí 1 500 Kč a platit se bude v hotovosti v den příjezdu na tábor.

Přihlášku je možné podat nejpozději do 5. 7. 2020, případně do naplnění kapacity tábora.

Hlavní vedoucí je Ing. Hana Chalupová, na kterou se můžete obrátit s jakýmikoliv dotazy. Kontakty jsou následující: tel. 777 298 732, email: taborstitary@seznam.cz.

Pro přihlášení dětí můžete využít kteréhokoliv z následujících způsobů:

• Zaslání naskenované přihlášky na email: taborstitary@seznam.cz.
  • Zaslání vytištěné přihlášky obyčejnou poštou na adresu: Římskokatolická farnost Valeč, Valeč 3, 675 53.
  • Osobní podání přihlášky panu faráři ve Vaší farnosti.

Na stránkách postupně najdete všechny důležité informace (formuláře, seznam věcí na tábor atd.).

Posudek_o_zdravotní_způsobilosti_dítěte_2020
Prohlášení zákonného zástupce dítěte_2020
Vybavení účastníka Letního farního tábora ve Štítarech 2020

Nyní si můžete stáhnout pozvánku i s přihláškou, a to zde: pdf / doc

Eletronická přihláška

Datum narození

Adresa trvalého bydliště (včetně PSČ)

Zájmy

Plavec/neplavec

Oblíbené jídlo

Počet sourozenců

Předchozí táborové zkušenosti

Jména rodičů (zákonných zástupců)

Kontaktní telefon

Kontaktní email

Zdravotní i jiná omezení / léky

Dietní opatření

Léky

Alergie

Pohybová omezení

Jiné

Další kontaktní adresa a telefon (kam a na koho je možné se obrátit v případě, že rodiče budou během tábora mimo domov)

Velikost trička

Svým podpisem potvrzuji platnost výše uvedených údajů. Souhlasím s tím, aby pořadatel zpracovával a evidoval osobní údaje poskytnuté jemu v souvislosti s přihlášením na letní tábor. Zároveň dávám souhlas k použití fotografií a videí pořízených v rámci tábora.